Clasa a VI-a
1 Chiosa Nikita Liceul Privat “Da Vinci” I
2 Tofan Cezar Soroca, IPLT “C. Stere” II 
3 Sîili Milena Soroca, IPLT “C. Stere” II 
4 Zaimințeva Diana Soroca, IPLT “C. Stere” III 
5 Pastica Ana-Maria IPLT “Nicolaie Iorga ” Chisinau III
6 Grosu Igor Liceul Teoretic “Alexandr Puşkin” III 
7 Dimitriu Anatol Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” M 
8 Creciun Alexandru Liceul Teoretic”ORIZONT” fil.Ciocana M
9 Mustea Anton Liceul Privat “Da Vinci” M 
10 Mogorean Crina Liceul Teoretic “Mihai Viteazul” M
11 Belozub Alexandra Liceul Teoretic “N.Milescu Spatarul” Chişinău M 
12 Bînzaru Chiril Liceul Teoretic “Alexandr Puşkin” M 
13 Ciobanu Iuliana-Evelina Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” M 
14 Mariț Marius Liceul Privat “Da Vinci” M 
15 Florea Alexandru Soroca, IPLT “C. Stere” M 
16 Gonţa Andreea Liceul Teoretic “Nicolae Iorga”

Clasa a VII-a
1 Ermiciova Sofia Liceul Teoretic “Alexandr Puşkin” I 
2 Clipca Daniela Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” II 
3 Ostrov Alina Liceul “PROMETEU-PRIM” Chişinău II
4 Baerle Adrian Liceul Teoretic “Principesa Natalia Dadiani” III 
5 Eşanu Mihai Liceul Teoretic “Mircea Eliade” III 
6 Țurca Valeria Soroca, IPLT “C. Stere” III 
7 Boldurescu Alexandu Liceul Teoretic “M.Kogâlniceanu” M 
8 Stîncă Alexandru Liceul ÎI “Litterarum” M 
9 Ignea Bianca Colegiul Naţional de informatică Piatra Neamţ M 10 Popescu Maria Theodora Colegiul Naţional de informatică Piatra Neamţ M 
11 Lozovanul Marius Liceul IPLT.Gheorghe Asachi Chisinau M 12 Babuc Constantin Liceul Teoretic “George Meniuc” M 
13 Pîrvu Valensia Liceul Teoretic”ORIZONT” fil.Ciocana M
14 Gangan Eduard Liceul Teoretic “Gaudeamus” M 
15 Garştea Igor LT “Nicolae Bălcesu” c. Ciorescu M 
16 Măra Nichita Soroca, IPLT “C. Stere” M

Clasa a VIII-a
1 Amarfii Ştefan Liceul Teoretic “M.Kogâlniceanu” I 
2 Gernatinschi Dan IPLT ”C.Stere” Soroca II 
3 Vlas Arsenie Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti II 
4 Vorona Victor Liceul Teoretic “M.Kogâlniceanu” III 
5 Botezat Cătălin Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti III 
6 Barburoş Maria Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” III 
7 Cernei Andreea Liceul Teoretic “M.Kogâlniceanu” M 
8 Andrei Alexandru Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M
9 Ţugulea Arina Liceul Teoretic “Mircea Eliade” M 
10 Chiosa Andrei Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M
11 Crețu Victor Liceul “PROMETEU-PRIM” Chişinău M 
12 Guțu Alexandra Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
13 Port Dragoș Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
14 Pîrțac Oliviu Liceul Privat “Da Vinci” M 
15 Laduş Roman Liceul Teoretic “Mircea Eliade” M
16 Dobrovolschi Eugen Soroca, IPLT “C. Stere” M

Clasa a IX-a
1. Andrei Adelina Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti I 
2 Mocreac Valerian Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti II 
3 Căruntu Patric Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti II
4 Purice Vladimir Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti III
5 Frija Marius Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti III 
6 Patlatîi Adelina Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti III
7 Ghereg Nichita Liceul Teoretic “Mihai Viteazul” M
8 Botnari Daniel Liceul Teoretic “Gaudeamus” M 
9 Zăbreanu Andrei Soroca, IPLT “C. Stere M 
10 Șotropa Victor Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
11 Rață Ovidiu Liceul “PRO SUCCES” Chişinău M 
12 Naval Kirill Liceul Teoretic “Alexandr Puşkin” M 
13 Ţurcan Dan Liceul Teoretic “Ion Creangă” M 
14 Cotovici Renata Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M
15 Şevelchin Maxim Liceul Teoretic “N.Milescu Spatarul” M
16 Pînzaru Vladimir Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M

Clasa a X-a

Brega Stanislav Liceul Teoretic “Mircea Eliade” I 
2 Suruceanu Valentin Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti II 
3 Avornicuta Madalina L.T.”Gherghe Asachi” II 
4 Luca Daniela Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti III 
5 Cojocari-Goncear Maxim Liceul Teoretic Republican “Aristotel” III
6 Botă Ioana Alexandra Colegiul Naţional de informatică Piatra Neamţ III 
7 Gherciu Vlada Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
8 Mihalcean Marius L.T.”Gherghe Asachi” M
9 Lupașco Andrei Soroca, IPLT “C. Stere M 
10 Cebotari Antonia-Alexandra Liceul Teoretic “Gaudeamus” M 11 Malachii Mihai Soroca, IPLT “C. Stere” M 
12 Corghencea Eduard L.T.”Gherghe Asachi” M 
13 Ranga Andreea Soroca, IPLT “C. Stere” M 
14 Vulpe Andrei L.T.”Dragos Voda” Stauceni M 
15 Cociurca Bogdan I.P.L.T. “Spiru Haret” M 
16 Cristev Dmitri I.P.L.T.”B.P. Hasdeu” M

Clasa a XI-a
1 Barbova Tatiana Liceul Teoretic “N.Milescu Spataru” Chişinău I 2 Burlacu Dumitru Soroca, IPLT “C. Stere” II 
3 Medoni Mario Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti II 
4 Mutaf Ştefan Liceul Teoretic Principesa Natalia Dadiani” III 
5 Sidelinikov Dmitrii LT “Dmitrii Cantemir” III
6 Burov Dumitru Liceul Teoretic Republican “Aristotel” III
7 Crețu Nicolae Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M
8 Zăbeanu Daniel Soroca, IPLT “C. Stere” M
9 Mincev Oleg Liceul Teoretic”ORIZONT” fil.Ceadîr-Lunga M 
10 Dobrovolschi Cristian Soroca, IPLT “C. Stere M 
11 Moraru Felicia Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
12 Zvizdenco Adrian Liceul Teoretic “Mircea Eliade” M 
13 Nicoară Dan Liceul Teoretic “Mircea Eliade” M
14 Pascaru Vladimir Liceul Teoretic “M.Kogâlniceanu” M
15 Scripnic Ivan Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti M 
16 Gheorghiţă Pavel Liceul Teoretic Republican “Aristotel” M

Clasa a XII-a
Sirețanu Daniel Liceul “ORIZONT” fil.Durleşti I 
2 Cucu Octavian Liceul Teoretic Republican “Aristotel” II 
3 Moglan Mihai Liceul Teoretic “Iulia Haşdeu” II 
4 Baerle Victor Liceul Teoretic Principesa Natalia Dadiani” III 
5 Mazur Daniela Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” III 
6 Eşanu Mihaela Liceul”Gheorghe Asachi” III
7 Dragancea Constantin Liceul Teoretic Republican “Aristotel” M 8 Alexeev Serghei Liceul Teoretic “N.Milescu Spatarul” Chişinău M
9 Terzioglo Oleg Liceul Teoretic “ORIZONT” fil.Ceadîr-Lunga M 10 Balan Dumitru Liceul”Spiru Haret”Chişinău M 
11 Andronic Adrian Liceul”LAŞM” M 
12 Meriacri Ion Liceul Teoretic “George Meniuc” M 
13 Petrea Călin Liceul Teoretic Republican “Aristotel” M 
14 Savca Alexandru Liceul Teoretic “Mircea Eliade” M 
15 Scurtu Nicolai Liceul”Olimp”Chişinău M 
16 Catrinici Ana-Maria Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” M

Categories: NOUTĂŢI